Kontakt z Klubem

Minęły 4 miesiące od uruchomienia nowej strony i domeny internetowej naszego klubu (ksdziesiatka.pl). W związku z tym, kończymy okres przejściowy, w którym równolegle funkcjonowały stary oraz nowe adresy mailowe.

Prosimy o zaktualizowanie w Państwa kontaktach adresu mailowego klubu. Zamiast adresu: ks10lodz@gmail.com prosimy używać biuro@ksdziesiatka.pl.

Od chwili obecnej adres ks10lodz@gmail.com, przestaje być oficjalnym adresem klubu, co oznacza, że wiadomości które tam trafią nie zostaną odczytane oraz żadne wiadomości nie będą z niej wysyłane.

W przypadku otrzymania wiadomości od Klubu w której domena nadawcy jest różna od @ksdziesiatka.pl, prosimy o informację (najlepiej przekazanie nam jej treści oraz adresu nadawcy).

Poniżej przedstawiamy aktualne adresy mailowe Klubu:

  • biuro@ksdziesiatka.pl – sprawy Klubowe;
  • zarzad@ksdziesiatka.pl – kontakt z członkami zarządu Klubu;
  • zawodyp@ksdziesiatka.pl – sprawy dotyczące zawodów grupy powszechnej (dorośli);
  • zawodym@ksdziesiatka.pl – sprawy dotyczące zawodów grupy młodzieżowej ;
  • ipsc@ksdziesiatka.pl – sprawy dotyczące zawodów dynamicznych;
  • webadmin@ksdziesiatka.pl – sprawy dotyczące działania strony internetowej;
  • oprócz powyżej wymienionych adresów pojawiać się będą „okolicznościowe adresy” związane z konkretnymi wydarzeniami (np. zawodywojcin@ksdziesiatka.pl), o których będziemy informować w komunikatach związanych z tymi wydarzeniami.

Jednocześnie planujemy uruchomienie systemu mailingowego, którego zadaniem byłoby powiadamianie Członków Klubu o ważnych wydarzeniach (zawody, zebrania, wydarzenia losowe w życiu klubu itp.), w związku z czym mamy prośbę, aby każdy zainteresowany tą formą kontaktu wysłał wiadomość na adres: biuro@ksdziesiatka.pl, zawierającą imię i nazwisko. Wiadomość prosimy wysłać ze skrzynki która ma służyć do późniejszego kontaktu. W temacie prosimy wpisać [lista mailingowa].

Z poważaniem Zarząd Klubu